Nauka w naszej szkole nastawiona jest na umiejętności praktyczne - po naszych kursach ludzie mają rozumieć i mówić po angielsku

Miła i przyjazna atmosfera

Szkoła działa lokalnie, a to oznacza, że na kursach w jednej grupie spotykają się dzieci znające się ze szkoły, klasy czy podwórka oraz dorośli znający się z sąsiedztwa.

Ułatwia to również zasięgnięcie opinii o szkole czy poszczególnych lektorach osobom rozpoczynającym naukę - naszymi klientami są twoi sąsiedzi i znajomi z osiedla. Nie ryzykujesz więc "w ciemno" zapisując się na kurs.