Dogodna lokalizacja - blisko domu

Znajomość języka angielskiego jest dziś koniecznością.
Wiele osób zniechęca się jednak do nauki wysokimi kosztami, małą skutecznością kursów i koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu na dojazdy do szkół w centrum miasta.

Problem z dowożeniem młodszych dzieci na zajęcia do centrum, co angażuje nierzadko jedną osobę w rodzinie na całe popołudnie i wymaga samochodu jest zazwyczaj powodem rezygnacji z nauki. Szkoła Języka Angielskiego "Yes" oferuje naukę na miejscu, blisko domu.

Dzieci i młodzież mogą samodzielnie przyjść na zajęcia i to w dogodnych dla siebie porach, ponieważ dostosowujemy godziny rozpoczęcia zajęć do planów lekcji w okolicznych szkołach.

Przyprowadzenie najmłodszych nie jest tak uciążliwe jak ich dowożenie do centrum - a czas, który dzieci spędzają na zajęciach łatwiej wykorzystać w pobliżu domu. Można również na dziecko zaczekać w specjalnie przygotowanej na to poczekalni.

Dla dorosłych oferujemy kursy w godzinach wieczornych, aby nie kolidowały one z zajęciami dzieci i obowiązkami domowymi.