Nauka w naszej szkole nastawiona jest na umiejętności praktyczne - po naszych kursach ludzie mają rozumieć i mówić po angielsku

Nauka odbywa się w dwóch semestrach rocznie równoległych do semestrów szkolnych, od września do czerwca.

Grupy mają zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 min (dzieci i młodzież gimnazjalna), 60 bądź 90 min. (dorośli i licealiści).

Tworzymy też grupy, które mają zajęcia raz w tygodniu po 90 min – dla zapracowanych dorosłych oraz dla licealistów, którzy tylko uzupełniają wiedzę zdobywaną w szkole.