Uwaga!

Ze względu na szczególną organizację pracy szkół z powodu pandemii prosimy o szybkie zgłaszanie dzieci (kontynuacja i nowe osoby), które chcą uczestniczyć w kursach na terenie szkoły tuż przed lub tuż po lekcjach. Nasz system zapisów automaczynie umieszcza Państwa dzieci na liście widocznej dla szkoły, co jest konieczne, aby dzieci zostały wpuszczone do szkoły na zajęcia.

Oferta dla SP nr 45, 66, 91 na rok szkolny 2023/24

Szkoła YES Biskupin-Sępolno prowadzi zajęcia dla uczniów Szkół Podstawowych:

• Szkoła Podstawowa nr 45 przy ul. Krajewskiego, Wrocław
  • Szkoła Podstawowa nr 66 przy ul. Dembowskiego, Wrocław
  • Szkoła Podstawowa nr 91 przy ul. Sempołowskiej, Wrocław

Dzieci uczestniczące w zajęciach w szkole są odbierane i odprowadzane do szatni bądź świetlicy przed oraz po zajęciach. Uczniowie klas starszych (4–8) mają dodatkowo do wyboru zajęcia w naszej siedzibie przy ul. Partyzantów 101 (zobacz na mapie).

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, których rodzice oczekują regularnej i systematycznej nauki języka angielskiego, z kursowym podręcznikiem i w dobrym tempie. Szkoła Języka Angielskiego "YES" stwarza możliwości kontynuacji nauki w tych samych grupach z tym samym lektorem.

Koszt zajęć

Koszt zajęć wynosi:

• 180 zł miesięcznie (październik – czerwiec)
  • 90 zł w styczniu (ze względu na ferie zimowe)

Zgłoszenia przyjmowane są przez system zapisów.

W razie innych pytań zachęcamy do kontaktu:

• telefonicznie pod numerem: (+48) 606 286 539
  • mailowo:
  • przez formularz w zakładce "kontakt" na stronie www.szkolayes.pl