Yes - Oferta dla firm

Oferta kursów i szkoleń z języka angielskiego dla firm

Referencje

Szkoła Języka Angielskiego "YES" prowadzi kursy i szkolenia językowe dla firm we WROCŁAWIU. Do tej pory prowadziliśmy kursy między innymi dla:
  • Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. - firma farmaceutyczna
  • ARKEY Systems Polska
  • Biap
  • City Bank
  • Credin-Polska
  • GM System Sp. z o.o.
  • Igepa
  • IKS - serwis - firma informatyczna
  • Jednostka Wojskowa nr 1245 - jednostka budżetowa
  • Lukas Bank S.A.
  • Philips
  • VOLVO Polska o/Wrocław
  • Willet - firma budowlana
  • Zentiva
Oferujemy szeroki wybór kursów i szkoleń z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Proponujemy:
  • kursy specjalistyczne takie jak np: Business English, Technical English,
  • przygotowanie do egzaminów: FCE, BEC,TELC i innych,
  • szkolenia i warsztaty językowe.
Organizujemy regularne kursy zarówno w siedzibie Państwa firmy jak również w jednej z naszych szkół.

Etapy szkolenia
  • Przed rozpoczęciem szkolenia - bezpłatne badanie znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie oraz analiza potrzeb szkoleniowych za pomocą wstępnego testu kwalifikacyjnego.

• Na podstawie wyników - podział uczestników na grupy i w uzgodnieniu z Państwem ustalenie programu szkolenia dla każdej z grup.

• Wyznaczenie stałego zespołu lektorów współpracujących z Państwa firmą.

• Określenie różnicy między poziomem teraźniejszym a docelowym (np. celem może być zdanie wyznaczonego przez firmę egzaminu języka angielskiego) zgodnej z Państwa oczekiwaniami.

• Regularne przeprowadzanie ankiet dotyczących satysfakcji z nauczyciela, kursu oraz wykorzystywanych materiałów.

• Regularne monitorowanie osiągnięć poprzez przeprowadzanie testów sprawdzających umiejętności językowe. Dzięki czterostopniowemu procesowi sprawdzania postępów w nauce (po pierwszym miesiącu szkolenia, po 30, 60 i 120 godzinach) możemy dostosować program szkolenia do potrzeb i wymagań. Wyniki wszystkich testów zostaną opracowane i przedstawione w ciągu dwóch tygodni od wykonania testów.
Materiały do zajęć

Podstawowe materiały wykorzystywane przez większość grup i poziomów to: odpowiednio dobrany podręcznik, ćwiczenia oraz kaseta lub płyta CD. Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że żaden podręcznik nie jest w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich uczących się, dlatego też będzie on uzupełniany dodatkowymi materiałami przygotowywanymi przez lektora.

Prowadzimy zajęcia w oparciu o najlepsze, dostępne na rynku materiały naukowe brytyjskich wydawnictw językowych takich jak: Oxford University Press, Cambridge University Press, Longman, Heinemann, Nelson.

Koszt materiałów szkoleniowych (książka + ćwiczenia) kształtuje się w granicach 65-100 PLN.

W przypadku bardzo specyficznych wymagań uczestników może się zdarzyć, że dobranie odpowiedniego podręcznika jest niemożliwe. Opracujemy wtedy kurs szkolenia korzystając z materiałów własnych i fachowych publikacji.

Kwalifikacje lektorów szkoły YES
  • Nasza kadra to zespół 12 profesjonalnych lektorów posiadających minimum pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego ogólnego i biznesowego na wszystkich poziomach.

• Wszyscy lektorzy posiadają doświadczenie akademickie (Politechnika Wrocławska, Akademia Ekonomiczna, AWF, Uniwersytet Wrocławski)

• Lektorzy przygotowani są do nauczania języka angielskiego przy użyciu metody komunikatywnej i humanistycznej.

Koszt szkolenia
  • Cena za 45 minut nauki wynosi ok.60 zł

• Cena jest niezależna od ilości studentów w grupie oraz profilu i stopnia zaawansowania kursu.

• Nie pobieramy opłat związanych z dojazdem lektorów do siedziby Państwa firmy, chcielibyśmy jednak, aby każda wizyta naszego lektora nie była krótsza niż 1,5 godziny (2 x 45 min)
Wykaz oferowanych usług wliczonych w cenę:
  • lekcje języka angielskiego prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów YES,
  • test wstępny i analiza potrzeb,
  • raporty z postępów w nauce,
  • miesięczne raporty o frekwencji uczestników szkolenia,
  • regularne wizytacje zajęć w firmie,
  • ocena zadowolenia z kursu, nauczyciela oraz wykorzystywanych materiałów dokonywana przez studentów.